GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
Rosja Handel Certyfikaty GOST

Zatwierdzono jedyną formę zaświadczenia o testach i badaniach dla niektórych urządzeń w Unii Celnej.  Zatwierdzono jedyną formę zaświadczenia o testach i badaniach dla niektórych urządzeń w Unii Celnej.

Debata na temat reformowania systemu normalizacji w Mińsku.  Debata na temat reformowania systemu normalizacji w Mińsku.

Rosja-Kazachstan: granice celne usuwają się.  Rosja-Kazachstan: granice celne usuwają się.

Departament rządowy USA uchwalił tzw. „Listę Magnickiego”  Departament rządowy USA uchwalił tzw. „Listę Magnickiego”

Rosja. Dmitrij Miedwiediew przekonał Koreę Północną do budowy gazociągu.  Rosja. Dmitrij Miedwiediew przekonał Koreę Północną do budowy gazociągu.
Prezydent Abchazji Aleksander Ankwab odwiedził Rosję  Prezydent Abchazji Aleksander Ankwab odwiedził Rosję

 
REKLAMA W PRASIE WSCHODNIEJ

Współpracując z agencjami reklamowymi oraz bezpośrednio z wydawnictwami, wynegocjowaliśmy dla Państwa specjalne atrakcyjne rabaty na rozmieszczenie reklamy w prasie Rosyjskiej, Ukraińskiej, Białoruskiej . Niżej przedstawiliśmy kilka popularnych mediów Rosyjskich, z którymi od dawna współpracujemy. W razie zapotrzebowania umieszczenia reklamy w mediach branżowych albo innych magazynach fachowych, prosimy o kontakt telefoniczny z działem Obsługi Klienta

Katalog. »Товары и Цены» liczący 150 stron zajmuje wiodącą pozycję na rynku. Jest rozpowszechniony w ponad 500 miastach Rosji, państw WNP, państw rejonu błtyckiego. Wydawana jest co tygodniowo i zawiera ponad 40 tysięcy ofert

2х2 (газета) wydawnictwo reklamowe ma własną sieć reklamową . Działa na terenie całej Moskwy codziennie 100-150 tysięcy gazet są dostarczane do skrzynek pocztowych , biur, zakładów . Jest rozdawana bezpłatnie koło stacji metro.

Аргументы и факты МОСКОВСКАЯ БИРЖА (газета) Wydaje się w Moskwie nakładem koło 600 tysięcy egzemplarzy . Audytorium gazety jest ponad 1296 tysięcy osób , 24 strony z tych 4 oddane do reklamy, gazety pisze się o całym życiu miasta. Według statystyk audytorium , który czyta tą gazetę składa się w 61% z dyrektorów zakładów , z ich zastępców oraz działu. 23% mają własnej firmy.

Аргументы и факты ЭКСПРЕСС-РЕКЛАМА (газета).( Argumenty i fakty ) ma rekordowy nakład pomiędzy wszystkimi gazetami i magazynami w Rosji. Gazeta sprzedawana jest w Rosji , państwach WNP , państwach nadbałtyckich oraz poza obszarem Rosji.

Желтые страницы Москва (справочник) - katalog podobny do Panoramy firm - uniwersalne żródło informacji , które daje możliwości znalezienia aktualnych danych o usługach i produktach firm. Wydaje się raz w roku nakładem 250 tysięcy sztuk ( m-cu grudniu) .

 

Из рук в руки (газета) nakład 85 tysięcy egzemplarzy obejmuje 268 stron wydawanych codziennie zawierających w sobie ponad 30 tysięcy ogłoszeń

 

Из рук в руки (ТЕЛЕКАНАЛ) - kanał telewizyjny pracuje w pakiecie programów telewizji cyfrowej 24 godziny na dobe i podaje informacje komercyjne od osób prywatnych i firm. Audytorie te ponad 6 mln . widzów .

 

 

Internet - 300 serwisów ogłoszeniowych Możliwość podania swojego ogłoszenia , swojej reklamy do ponad 300 serwisów z ogłoszeniami . Wystarczy jednorazowo wypełnić formularz i wysłać informacje. Serwisy są podzielone na branże i regiony

Комсомольская Правда, Wydawane jest co wtorek , środa , czwartek z nakładem 2500 tysięcy egzemplarzy. Jest rozpowszechnione na terytorium Rosji i państw WNP, ma też kilka specjalnych dodatków : wydanie specjalne dla Moskwy , AUTO - MOTO , wydanie NASZ DOM, WYKSTAŁCENIE I PRACA.

 

Мегаполис-Новости (газета) - gazeta cotygodniowa. Istnieje od 1997 roku . Format wydania A3 , ilość stron 32 , nakład 400 tysięcy egzemplarzy

 

Мир Новостей (газета) - gazeta. Gazeta przeznaczona dla różnych odbiorców , różnych grup socjalnych i różnego wieku, wychodzi we wtorek nakładem 850 tysięcy egzemplarzy

 

МК выпуск (газета) ,- gazeta dla mężczyzn i kobiet, typowy wiek czytelników 35-44 lata. Nakład gazety to 1200 tysięcy egzemplarzy rozpowszechnionej codziennie w Moskwie i Moskiewskim regionie.

 

МК Здоровье (газета) - gazeta . Gazeta pisze o problemach zdrowotnych, wychodzi nakładem 135 tysięcy egzemplarzy.

 

Стройка (журнал) - Jedno z największych wydawnictw reklamowych na rosyjskim rynku budownictwa . Wydaje się w Moskwie cotygodniowym nakładem 100 tysięcy egzemplarzy . W regionach Rosji są wydawane 43 regionalny magazyn ( budownictwo ), zawiera 300 stron i jest jednym z najpopularniejszych magazynów z branży budowlanej.

 

Экспресс-газета (газета) - Kolorowa gazeta z nakładem 750 tysięcy egzemplarzy 1/3 nakładu jest sprzedawana w centralnej Rosji 1/10 sprzedaje się poza granicą Rosji.

 

Экстра М Север (газета) - gazeta. Jeden z największych bezpłatnych reklamowych magazynów wydawanych w Moskwie co tygodniowo 3 mln gazet ,, Ekstra M,, jest rozdawana obywatelom Moskwy.
Copyright © 2004-2005 by certyfikacja.org